1383 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
3254 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
7578 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 3 februari 2014
5069 Färglitografi
Sten Dunér, 147/225, signerad, 48x65
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2012 -
5633 Färglitografi
Sten Dunér, 19/250, 80x59
Såld: 400 kr
Såldes den 27 oktober 2008